СБУ повідомила про підозру депутату держдуми, якого рф зробила «куратором» Херсонщини


Служба безпеки зібрала доказову базу на депутата державної думи рф Ігоря Кастюкевича. Він сприяв поширенню окупаційного режиму в тимчасово захопленій частині півдня України.

Посадовець особисто координував процес організації та проведення незаконного референдуму щодо «приєднання» Херсонщини до складу рф, інформує пресслужба СБУ.

Встановлено, що фігурант є заступником керівника прокремлівської фракції «єдіная росія» і входить до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва країни-агресора.

У період з 23 до 28 вересня минулого року він перебував у тимчасово окупованому Херсоні, де забезпечував «потрібні» результати фейкового плебісциту.

Саме за його вказівкою представники «виборчкомів» спільно з озброєними окупантами обходили домівки місцевих жителів і змушували їх «голосувати» на користь кремля.

Також російський депутат знімав та викладав у своїх пабліках постановочні відео про роздачу російської «гуманітарки» в регіоні.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Кастюкевичу про підозру за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Наразі зловмисник перебуває на території росії. Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!