У Львові прощатимуться з полеглим на війні прикарпатцем Олександром Піциком


У четвер, 29 лютого, Львів попрощається з військовослужбовем з Прикарпаття Олександром Піциком.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі, повідомляє Львівська міська рада.

Довідка: Олександр Піцик (16.03.1982-15.10.2023) - уродженець міста Калуш Івано-Франківської області. Навчався у Калуському ліцеї №7, згодом вступив до Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія».

Вирізнявся активною громадянською позицією: брав активну участь в акції «Україна без Кучми», подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Усе життя пропрацював у сфері меблевого конструювання та дизайну у Львові, Києві та Одесі. Протягом певного періоду займався підприємницькою діяльністю.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив державу на південному напрямку у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. У Олександра Піцика залишилися мама, дружина, двоє дітей та сестра.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!