Облрада проситиме президента зробити українцем грузина, що воював в АТО


Сьогодні, 11 жовтня відбулося засідання комісії обласної ради з питань законності та правопорядку.

Серед іншого депутати розглянули звернення бійця-добровольця антитерористичної операції Мераба Концелідзе, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як відомо, на минулій сесії, 57-річний ветеран АТО Мераб Концелідзе звернувся до депутатів з проханням посприяти в наданню йому українського громадянства.

Голова обласної ради Олександр Сич дав доручення комісії на наступну сесію проект звернення до президента з цього питання.

Грузин вже близько 15 років живе з дружиною та двома дітьми у селі на Калущині. Був на Майдані, одним із перших записався у добровольцем у батальйон "Донбас". Воював кілька років на сході, двічі був поранений. Тепер ж хвилюється, що може залишити своїх дітей без батька

На сьогоднішньому засіданні комісія прийняла рішення винести на сесію звернення обласної ради до президента України про прийняття до громадянства Мераба Концелідзе.

«Я відчуваю себе людиною в цей момент, адже на мене звернули увагу. Людиною в якої є дружина українка і двоє маленьких дітей. Я з честю віддав свій борг Україні і думаю, що заслуговую громадянства. Хочу жити в Украні і будувати її демократичною та вільною, аби мої діти жили у красивій державі. Якщо я заслуговую громадянства, то дайте мені його, якщо ні, то заберу дітей і дружину і ми виїдемо», - сказав доброволець.

У свою чергу представник від учасників АТО Іван Кудибін в цій комісії висловив жаль, що дане питання розглядають аж тепер.

"В нього було тяжке поранення, він досі лікується. Дякую голові облради Олександру Максимовичу, що він звернув увагу на добровольців і нам дають посвідчення. Це хоч якийсь соціальний захист. Я радий, що Мераб захищав мені спину і я знав, що завжди можу на нього покластися. Він більший патріот України, ніж деякі українці"", - сказав атовець.

У свою чергу представниця міграційної служби в області Наталя Петрів зауважила, що ті матеріали справи, які надійшли до них, відразу надіслали в Державну міграційну службу. 

"З міграційної служби нам повідомляють, що справа з 13 грудня минулого року знаходиться на розгляді в адміністрації президента. На якій стадії розгляд наразі ми не знаємо", - пояснила чиновниця.