Бюджет участі-2024: Іванофранківці подали сім проектів на підтримку ЗСУ


Цьогоріч в "Бюджеті участі" в Івано-Франківську зʼявилась неофіційна підкатегорія проєктів - дрони для ЗСУ.

Загалом серед 112 проєктів мешканці Івано-Франківської громади подали сім проєктів у яких йдеться про закупівлю чи виготовлення дронів для потреб ЗСУ. Кореспондентка Бліц-Інфо зібрала проекти за які можна проголосувати, щоб підтримати наших військових:

Закупівля безпілотних літальних апаратів для ЗСУ

"DJI Mavic 3T - це квадрокоптер з тепловою камерою, який необхідний для покращення боєздатності підрозділів ЗСУ та виконання завдань в зоні бойових дій, а саме для підрозділів ВЧ А2120",- йдеться в описі проєкту.

Бюджет проєкту - 499 500 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням

Дрони перемоги для 52 Франківського батальйону

"Для виконання завдань в зоні бойових дій бійці 52 Окремого стрілецького батальйону, які тримають оборону в Донецькій області, потребують Дронів-камікадзе. Завдяки ФПВ-дронам військові зможуть ефективно уражати живу силу і техніку противника. Наближаємо перемогу разом",- йдеться в описі проєкту.

Бюджет проєкту - 499 500 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

Дрони для ЗСУ

"Для більш ефективної роботи підрозділів ЗСУ при виконанні бойових завдань в нічний час. Тепловізійна камера допоможе виявляти ворожі об'єкти вночі, особливо в холодну погоду",- йдеться в описі проєкту.

Бюджет проєкту - 484 000 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

"БУ для ЗСУ"

"Україна потребує підтримки усіх своїх свідомих громадян у боротьбі з російським окупантом. Вважаємо, що кошти бюджету участі Івано-Франківська (БУ) слід спрямувати на підтримку Збройних Сил України (ЗСУ), тому проєкт назвали – «БУ для ЗСУ». Навколо проєкту об’єдналися мешканці ОСББ «Сім Сот», волонтери ГО «Гірський рятувальний центр» та майстерні EcoREactive. За кошти, передбачені для категорії «інші», хочемо придбати РЕБ (радіоелектронна боротьба – комплекс заходів, який перешкоджає ворожим радіоелектронним засобам та ускладнює роботу системам зв'язку ворога. Головні завдання РЕБ – виявити засоби спостереження противника, дезорієнтувати їх і захистити радіоелектронні системи від ворожого впливу). Маємо запит від івано-франківських захисників, які на передовій, їм наша підтримка важлива",- йдеться в описі до проєкту.

Бюджет проєкту - 470 000 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

Наші дрони для перемоги

"Багато підпечерців сьогодні несуть службу у різних бригадах ЗСУ, в гарячих точках нашої країни. Для виконання бойових завдань їм потрібні квадрокоптери DJI Mavic 3T, щоб ефективно уражати живу силу і техніку противника. Допоможемо воїнам пришвидшити нашу ПЕРЕМОГУ!",- йдеться в описі до проєкту.

Бюджет проєкту - 499 500 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

FPV ДРОНИ для ЗСУ

"Волонтери і небайдужі жителі села Драгомирчани вирішили подати проєкт на закупівлю дронів для військових, що пішли захищати нашу незалежність. Воїни нашої громади служать у різних бригадах і виконують надскладні завдання на найгарячіших напрямках нашої країни. Дрони часто рятують життя і є необхідною складовою для виконання різних бойових завдань", - йдеться в описі до проєкту.

Бюджет проєкту - 498 800 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

STEAM-МАЙСТЕРНЯ ЕКОДРОНІВ Центру освітніх інновацій

"Проєкт спрямований на залучення здобувачів освіти до STEM-технологій, технічної та інженерної роботи, як спосіб ранньої профорієнтації та прикладного навчання; створення сучасного інтерактивного простору, де школярі зможуть розвивати практичні навички та здібності у сферах науки, техніки через створення винаходів, вивчення та конструювання дронів, їх можливостей. Проєкт має патріотичну компоненту — зустрічі з представниками ЗСУ, фахівцями галузей науки та STEM-технологій, залучення батьків, громадськості до волонтерської діяльності. «STEM-майстерня екодронів» сприятиме формуванню ґрунтовних знань дітей, вмінь працювати самостійно та в командах, соціалізації, підвищенню самооцінки і впевненості у власних силах, вихованню подолання гендерних стереотипів та тривожності у дітей. Для реалізації даного проекту необхідно закупити обладнання та комплектуючі для навчання та конструювання в ЦОІ",- йдеться в описі до проєкту.

Бюджет проєкту - 500 000 грн.

Підтримати проєкт можна за посиланням.

Нагадаємо, голосування триває до 21 квітня.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!