Міграційна служба перестала надавати послуги у Снятинському відділі


У Снятинському відділі УДМС в Івано-Франківській області тимчасово призупинили надання адміністративних послуг.

У Міграційній службі Івано-Франківської області запевнили, що працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу територіального підрозділу у звичному режимі.

"Вирішено питання, щоб громадяни мали можливість отримати раніше оформлені паспорти. Видача документів відбувається у Коломийському відділі міграційної служби (м. Коломия, бульвар Лесі Українки,41). Електронна черга для реєстрації на оформлення паспортних документів у Снятинському відділі УДМС наразі не працює. Громадяни, які раніше зареєструвалися у черзі на визначений день і час, можуть звернутися у Коломийський відділ УДМС і отримати послугу",- кажуть в УДМС.

З питань оформлення паспорта громадянина України чи паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фото у паспорт-книжечку при досягненні особою 25- чи 45-річного віку можна звернутися у територіально найближчі відділи міграційної служби у Коломиї ( бульвар Лесі Українки, 41), Городенці (вул. Героїв Євромайдану, 6), Косові (вул. Небесної Сотні, 4А) або ж у ЦНАП Заболотівської територіальної громади Коломийського району.

Громадяни, які у зв’язку з тимчасовим призупиненням роботи Снятинського відділу потребують додаткової консультації, мають можливість звернутися на номер телефону «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області (0342) 53-44-55. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!