Після скарги на поломку мер Калуша прокатався на колесі огляду та викликав техслужбу


Міський голова Калуша Андрій Найда вранці 17 червня проінспектував колесо огляду у парку культури ім. Івана Франка. Так він відреагував на відео жінки, яка поскаржлися на несправність атракціону.

Деталями інспекції Найда поділився у facebook.

"Учора в мережі з’явилося відео від відвідувачки парку про ймовірну несправність колеса огляду. Безпека наших мешканців – це найголовніше. Тож сьогодні головним об’єктом ранкового об’їзду став саме цей атракціон. Разом із моєю заступницею Надією Гуш перевірили документацію експертного обстеження, за якою колесо огляду може працювати до 2025 року. Також особисто випробували атракціон, щоб зрозуміти чи немає проблем із підшипником. Специфічних звуків, які б свідчили про несправність, не зафіксували. Рух колеса плавний, тільки чутно звук тертя гуми об метал, що цілком допустимо, особливо після дощу", - зазначається у дописі.

 

Попри це Найда додав, що також прийняли рішення викликати працівників організації, яка здійснює технічне обслуговування, аби ті зробили більш детальнішу перевірку.

Нагадаємо, у місцевих пабліках та чатах шириться відео, де жінка у нецензурній формі скаржиться на поломку колеса огляду. На відео можна побачити, як жінка з дитиною перебуває у кабіні атракціону, яке рухається. У певний момент можна почути звук після якого жінка у нецензурній формі стверджує, що це несправність.

У парку відреагували на це та відкинули всі звинувачення. Також там пояснили, що насправді звук, який чутно на відео - це вирівнювання кабіни при спуску та підйомі.

"В мережі шириться відео відвідувачки парку атракціонів з «Колеса огляду», де за її словами відбулась поломка. Багато хейту та запитань, тому спробуємо відповісти на них та пояснити ситуацію. Отож, 1: жодних поломок не було; 2: емоції відвідувачки взяли гору, вона мама, налякалася, таке буває. Хоча жодних скарг чи зауважень до працівників не було. 3: реконструкція даного атракціону була в 2021 році і щороку до початку сезону колесо огляду проходить техогляд; 4: щодня атракціон проходить пробний пуск, і огляд щодо справності; 5: звук, який ми чуємо на розповсюдженому відео, це вирівнювання кабіни при спуску та підйомі", - пояснили у парку.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!