СБУ ідентифікувала російського командира, який віддав наказ про ракетні обстріли Дубно


Командир підрозділу окупаційних угруповань РФ віддав наказ про ракетні обстріли критичної інфраструктури у місті Дубно.

Служба безпеки України показала російського командира, який віддав наказ про ракетні обстріли міста Дубно на Рівненщині.

Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

 Слідчі заочно повідомили окупанту про підозру у порушенні законів та звичаїв війни. Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Також повідомляється, що на Закарпатті співробітники СБУ затримали ще одного агента російських спецслужб в Мукачево. Ним виявися громадянин Росії, який прибув у регіон для збору суспільно-політичної інформації.

Він передавав її своїм кураторам для підготовки ворожих диверсій і спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на розхитування обстановки у прикордонних районах.

У Києві в ході спецоперації затримано організатора каналу нелегального збуту зброї та боєприпасів. Для маскування він діяв під виглядом волонтера одного з добровольчих формувань.

У зловмисника вилучено прихований арсенал бойових засобів ураження. Серед них – гарматні снаряди, мінометна міна та ручні гранати РГД-5.

Також кіберфахівці СБУ ліквідували схему оптового продажу підробленого військового спорядження. Зловмисники збували саморобні плитоноски, які видавали за сертифіковані бронежилети 5-го класу захисту.

За оцінкою експертів, використання такої "підробки" за призначенням є небезпечним для життя і здоров’я людини. Вдалося запобігти збуту більше 100 неякісних бронежилетів серед українських військових південного та західного регіонів.

Зловмисники пропонували свою продукцію через Інтернет та особисті зв’язки, у тому числі серед волонтерських організацій.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!