Ще одна бригада франківських комунальників вирушила на Донеччину будувати фортифікації
15 Травня 2024, 10:17
![](https://blitz.if.ua/local/news/245310/441183830_1028784765484446_8752477175971139244_n.jpg)
У середу, 15 травня, франківські комунальники знову поїхали будувати фортифікації на Донеччині.
Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у facebook.
"Ще одна бригада наших комунальників поїхала на Донеччину, щоб будувати там фортифікації. Дякую велике всім, адже ви допомагаєте нашим військовим тримати оборону!", - повідомив Марцінків у дописі.
Додамо, що нещодавно 36 працівників міських комунальних підприємств повернулися з прифронтових територій, де вони будували фортифікаційні та оборонні споруди недалеко від лінії фронту.
Нагадаємо, раніше франківські комунальники вже виїжджали на Херсонщину для ліквідації наслідків затоплення Каховської ГЕС: розчищали вулиці, розмулювали під’їзди та налагоджували інфраструктуру у місті.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)