У Франківську безкоштовно підготували майже сотню пілотів дронів


В Івано-Франківську безкоштовно підготували майже сотню пілотів дронів. Навчання пропонують лише тим, хто готовий долучитись до лав ЗСУ.

Про це Укрінформу повідомив інструктор, ветеран ЗСУ та керівник компанії «Вітруган» Станіслав Янченко.

«Ми зібрали спеціалістів і навчаємо керувати дронами безкоштовно лише тих, хто готовий долучитись за контрактом до лав ЗСУ. У нас є теорія, багато практики. Потім ми допомагаємо з документами, супровід до підрозділу… Близько сотні людей ми вже навчили. Тепер плануємо готувати 30-50 людей на місяць», - зазначив Янченко.

За його словами, кілька тижнів майбутні пілоти дронами проходять теорію, а це - топографія, орієнтування на місцевості, тактична медицина, інженерна частина та інше. Літати вчаться спочатку на симуляторах, а потім - на всіх можливих дронах.

«Кожен пілот може сам зібрати дрон, відремонтувати, підібрати ворожий, відправити назад і інше. Це не просто керування дронами, це більше… Якщо буде більше хлопців, які воюватимуть розумом та дронами, то й піхоті буде легше. Чим більше технологій, тим менше втрат», - запевняє інструктор.

Він переконаний, що кількість охочих пройти таке навчання буде лише зростати, якщо майбутні пілоти дронами будуть переконані, що служитимуть за отриманою спеціальністю.

Головне фото ілюстративне.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!