В Івано-Франківську водій залишив помирати в муках збиту собаку: що йому загрожує


В Івано-Франківську водій легковика збив на смерть собаку та втік з місця події. Згодом кривдника відшукали місцеві мешканці, проте він відмовився допомогти у лікуванні тварини, поки та ще була жива.

Після збиття у пса Кенгуру було зміщення тазу, розрив легень, численні поранення і внутрішні гематоми, повідомляють у благодійній організації UAnimals.

Собаку намагалися реанімувати, проте марно. Кенгуру померла, пише УП. Життя. 

Зі слів місцевих мешканців, тварина жила біля міського озера в Івано-Франківську близько 4 роки разом із чотирилапим приятелем на ім'я Бімс.

Згодом там збудували житловий комплекс, де в березні минулого року херсонці Поліна й Костянтин Дудченки відкрили невеличку кав’ярню.

"Коли ми відкривалися, собаки  Кенгуру та Бімс    уже там жили. Так ми потоваришували: вони постійно приходили до кав’ярні, ми зробили для них будки",  пишуть в UAnimals.

Тварини ходили з херсонцями на пошту та прогулянки, чекали під дверима закладу, а потім супроводжували додому.

Подружжя пригадує, що Кенгуру часто спала сидячи  це було дуже кумедно, і відвідувачі кав’ярні любили її фотографувати. У неї були смішні великі вуха, що відразу привертали увагу. 

У день трагедії Костянтин із Поліною почули гучне скавуління, а один з їхніх клієнтів повідомив, що водій на чорному Volkswagen Touareg переїхав собаку, не зупинився та втік.

Подружжя вибігло надвір та побачило Кенгуру, яка лежала на землі. Довкола неї бігав знервований Бімс.

Кенгуру біля улюбленої кав'ярні. Фото: UAnimals

"Далі були ветклініка, звернення до поліції та сусідніх закладів із проханням передивитися камери спостереження", – розповідають у благодійному фонді.

У UAnimals наголосили, що Костянтин уже подав заяву та всі матеріали з камер спостереження, а також документи із ветеринарної клініки в поліцію.

Як розповів Костянтин Дудченко, правоохоронці повідомили, що підготують усі дані, водія попередять, якщо він не з’явиться у відділок, його подадуть у розшук, адже мають номери його автомобіля.

Він додав, що водієві дали шанс виправити помилку, коли тварина була жива і її ще відвезли у ветклініку. Там медики розписали план догляду та лікування, вартість становила приблизно 30 тисяч гривень.

Зі слів Костянтина, з водієм вдалося тоді сконтактувати, йому запропонували оплатити послугу та допомогти з доглядом за Кенгуру. Проте водій відмовився, бо це "дворова собака".

"Якби водій дійсно збив тварину не навмисне, відніс її до ветклініки, яка була неподалік, чи допоміг з лікуванням, ніхто в правоохоронні органи би не звертався", – наголосив херсонець. 

Зі сторони благодійної організації теж подали заяву щодо жорстокого поводження із тваринами. 

У UAnimals зазначили, що вбивці Кенгуру загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі (ч.3 ст. 299 ККУ).

"Ми готові боротися за справедливість і за покарання винного заради її пам’яті і заради людей, які її люблять", – додали в UAnimals.

Поховали Кенгуру на приватній ділянці в Івано-Франківську.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!