Вже 11 померло: Прикордонники закликають ухилянтів не тікати через Карпати


У гірській місцевості істотно погіршились погодні умови, на високогірних ділянках кордону фіксувалося випадання до 40 см снігу.

На пильність прикордонників зміна погоди ніяк не вплине, а от потенційним правопорушникам краще утриматися від своїх намірів, оскільки мандрівка засніженими горами може бути вкрай небезпечною для життя та здоров’я. Лише упродовж вересня на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби затримали 230 осіб, які намагалися незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску. 

Про це повідомили на сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

"Нагадаємо, що з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, найчастішими порушниками кордону стали чоловіки призовного віку. Після введення в Україні воєнного стану на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону зафіксовано 11 випадків загибелі військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон. Десятеро із них потонули, перепливаючи Тису, ще один помер від переохолодження, долаючи засніжене високогір’я. Двоє утікачів були доставлені у лікарню з обмороженнями кінцівок. Інший чоловік, тікаючи від прикордонників, зістрибнув із бетонного берегоукріплення р.Тиса, впав та отримав подвійний перелом ноги. Закликаємо усіх громадян не порушувати закони України та не наражати себе на небезпеку",- просять прикордонники.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!