Зокрема, 25 травня у Галичі горіла суха трава - у пожежі отримав опіки чоловік 1963 року народження. Галицькі рятувальники передали його медикам швидкої та швидко ліквідували пожежу.
Також вчора у селі Рожнів Косівського району виникла пожежа господарського комплексу. Косівські рятувальники оперативно ліквідували пожежу протягом години та врятували від вогню дві хати та господарську будівлю.
Також вночі 25 травня горіло сміттєзвалище - площа пожежі орієнтовано склала 500 м². Вогонь гасили протягом ночі - участь у ліквідації пожежі брали 24 людини, 9 одиниць техніки та БпЛА. Зауважимо, що у ДСНС не повідомили, де саме сталася пожежа.