ЗСУ відбили територію біля Липців на Харківщині, - ISW


Збройні сили України просунулися в напрямку Липців Харківської області, тоді як росіяни продовжують атакувати біля цього населеного пункту та села Тернова.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни у щоденному звіті за 27 травня, пише Focus.

"Українські сили нещодавно здійснили незначне просування на північ від міста Харкова в напрямку Липців на тлі триваючих атак Росії 27 травня", — йдеться у повідомленні.

Згідно з геолокаційними кадрами від 27 травня, ЗСУ нещодавно вдалося відбити частину території у полях на північ від Липців. За словами російського військкора, окупанти нібито просунулися на глибину до 500 метрів біля населеного пункту, проте в ISW не знайшли підтвердження цього.

Аналітики зауважили, що росіяни продовжили наземні атаки біля Липців та Тернової. У Міноборони РФ заявляли, що їхня армія нібито відбила українську наземну атаку біля Глибокого.

27 травня російські військові продовжили наступ біля Вовчанська, проте підтверджених змін на лінії фронту не було. За інформацією російських мілблогерів, ЗС РФ нібито незначно просунулися в центрі населеного пункту, там тривають запеклі бої. Крім цього, вони зазначили, що Сили оборони перебувають на Вовчанському агрегатному заводі в центрі міста та на північному березі річки Вовча. У Генштабі ЗСУ повідомили, що противник продовжив наземні атаки поблизу Стариці.

Карта бойових дій на ХарківщиніFullscreen
Ситуація у Харківській області

Ситуація на Харківщині: дані Генштабу ЗСУ

За повідомленням Генштабу ЗСУ, протягом 27 травня на Харківському напрямку відбулося десять бойових зіткнень. Українські військові відбили шість атак у районах Липців, Стариці й Вовчанська. Бої тривали біля Стариці та Тихого, ситуація контрольована, Сили оборони завдають втрат окупантам.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!