Франківка стала учасницею шоу "Мастер шеф. Професіонали"


2 березня відбулась прем’єра кулінарного шоу «МастерШеф. Професіонали». Це нова версія телепроекту, де обирали найкращого кухаря. Тепер за першість змагатимуться імениті шефи.

Випробувати вдачу і строгість суддів цього разу прийшли шефи з досвідом, знаннями, а деякі — зі своїми ресторанами і безліччю нагород. Звичайно, тепер суддям набагато складніше оцінювати, критикувати і відбирати. Але водночас Ектору Хіменесу-Браво і його новим колегам по суддівству Єлизаветі Глінській і Володимиру Ярославському було цікаво спілкуватися із шефами їхнього рівня, а то і вищого, інформує Бліц-Інфо.

На кастинг прийшли дуже різні люди: від шефа, який розмовляє із їжею, до того, у кого є особистий гончар! А були й такі, хто не просто живе кухнею, а й у буквальному сенсі живе в ресторані.

Також свої сили у кастингу спробувала Надія Борис з Івано-Франківська. Жінка працює кухарем в духовній семінарії УГКЦ.

«Всю кухню в Івано-Франківській духовній семінарії запускала я. Це – моє дітище. Я навіть говорила, де які рукомийники ставити, де що робити. Коли мене запитують, скільки у мене дітей, я завжди кажу 187, і один рідний. Коли ти працюєш і впродовж дня мінімум 150 – 170 раз щиро кажуть «дякую» це – щось», - розповіла про себе Надія.

Франківка приготувала лосося під голландським соусом з гарбузовим пюре, почула два «так» та отримала білий фартух.

"Я дуже хвилювалась, оцінка Ектора для мене була дуже важлива, бо він є суворий критик", - додала Борис.

Загалом 24 шефи почули «Так» від суддів.

Переглянути відео з презентації Надії Борис можна за посиланням. Початок на 1 годині 40 хвилин.