Іноземці здаватимуть у Франківську екзамен на знання української мови
![](/img/images%20(3142).jpg)
При департаменті освіти створили комісію, що перевірятиме іноземців, які хочуть отримати українське громадянство на знання української мови.
Відповідне рішення прийняли сьогодні, 14 червня на засіданні виконавчого комітету, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.
Директор департаменту освіти Ігор Смаль розповів, що від міграційної служби до них приходять люди, які хочуть пройти тестування, аби отримати громадянство.
«Коли я почав дізнаватись, хто поклав на нас такі повноваження мені розповіли, що це нібито усне розпорядження одного з керівників, який колись прийшов з оперативної наради від міського голови та сказав, що цим займатимемось ми», - зауважив Смаль.
За його словами, потенційних українців перевірятимуть на знання української мови за допомогою тестів. Також комісія видаватиме відповідні довідки. У її склак ввійдуть п'ятеро членів - працівники департаменту освіти та педагоги.
Водночас міський голова Руслан Марцінків зауважив, що в Івано-Франківську наразі зареєстровані чотири тисячі іноземців.
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)