Стали відомі обставини інциденту, де франківчанка постраждала від феєрверку


Сьогодні, 19 грудня, на Вічевому майдані запалили головну ялинку Івано-Франківська.

На урочисте відкриття прийшли сотні мешканців міста разом з дітьми, які танцювали та веселились в очікуванні головної події вечора. Втім, не обійшлось без нещасних випадків.

Під час запалювання ялинки від феєрверку постраждала молода дівчина. Як розповів кореспонденту Бліц-Інфо начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло, під час запуску святкового феєрверку одна із петард змінила траєкторію польоту та вцілила в голову 17-річній дівчині.

"Для запуску феєрверку була заключена угода між департаментом культури та компанією "ПІРО-ІФ", яка забезпечує сертифікованими піротехнічними засобами на святкових дійствах. Під час запуску всі заходи безпеки були дотримані, глядачі знаходились на відстані, за огорожею. Та одна із петард змінила траєкторію польоту і травмувала дівчину. Наразі потерпіла у лікарні, там їй надають кваліфіковану допомогу. На місці є начальник управління охорони здоров'я МВК Марія Бойко. За словами медиків, вона прийшла до тями і її життю нічого не загрожує. Щодо інциденту, то тут працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує всі обставини", - зазначає Влізло.

За словами посадовця, наразі в середмісті все спокійно та без інцидентів.

"Люди гуляють, відпочивають. Правоохоронці та Муніципальна варто слідкують за громадським порядком. Ну а чия вина цього нещасного випадку вже після з'ясування всіх обставин зможуть сказати правоохоронці. Ми працюємо над тим, аби надалі було без таких інцидентів", - підкреслює Ігор Влізло.

До теми: В Івано-Франківську охоронятимуть головну ялинку