Конференція "Впровадження системи енерго-менеджменту"
31 Березня 2023, 11:00
![](https://blitz.if.ua/local/news/235785/338967378_568446315069894_2366040800345627692_n.jpg)
31 березня 2023 року об 11:00 год. у конференц-залі Університету Короля Данила (вул. Євгена Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ) відбудеться конференція "Впровадження системи енергетичного менеджменту — інструмент енергетичної безпеки громад"
Захід пройде у рамках Проєкту співпраці українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунном за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Проєкт має на меті покращити енергоменеджмент громад в умовах війни.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)