Постраждалих на прикарпатському полігоні нацгвардійців виписали з лікарні, недолікувавши


Постраждалих від обвалу сходової клітки на Лисецькому полігоні виписали з лікарні, незважаючи на потребу у подальшому лікуванні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадська активістка Вероніка Дичковська, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Всі знають про трагедію яка сталася на полігоні. Хлопці , що були поранені, лікувались в госпіталі МВС (на Сахарова). Їх всіх виписали, хоч у "Жужі" - травма хребта, і стан не покращився і сьогодні - його перевезли в частину, де повідомили - що Львів керує відправити його з Франківська в Золочів, щоб там тільки вирішувати що з ним робити далі!!! Там перелом хребця, ребра, і розірвані звязки на голеностопі. при переломі хребця - транспортування по наших дорогах реально може зробити його інвалідом. З "Дємоном" теж весела ситуація - він ще кульгає і потребує перев'язок, розробки коліна та руки, вчора при виписці лікар з обллікарні написав йому направлення на подальше лікування по місцю проживання і потім санаторну реабілітацію, а йому в частині виписали наказ на подальше проходження стройової служби в Стрий!!! Вони обидва - не місцеві, обидва добровольці, вже більше року в АТО. Зараз їх побратими на четвертій ротації, а вони залишились із травмами у Франківську і складається враження що їх пошвидше хочуть сплавити подальше. А те що хлопці від такого можуть інвалідами поставати - то командуванню частини і округа байдуже? І чим у частині начмед займається - тільки виконує накази зверху?", - обурюється активіста.

Тож Дичковська роздумує, як врятувати хлопців. За словами волонерки, одного із бійців згідні прийняти на консультацію і, за потребою, на лікування у київській клініці. Але у випадку якщо буде направлення від медиків.

"Ольга Батуєва клопочеться про переведення Жужі в нейрохірургію у Київ, але чи вдасться нам перемогти оту бюрократичну воєнну машину поки його геть не покалічили незрозумілими переїздами в відомчі лікарні?? Якщо вже у Франківську лікарня від МВС зовсім не надавала належного догляду - хірург приходив раз на п'ять днів, а ліки хлопці мали самі купували, то що казати про районну? Тут хоч волонтери мали можливість допомогти і провідати", - скаржиться Вероніка Дичковська.

Нагадаємо, у неділю, 6 вересня близько 20:30 на території навчально-тренувального центру Національної Гвардії України «Лисець» стався обвал сходової клітки резервного входу в приміщення їдальні. Від отриманих травм 35-річний військовослужбовець помер на місці події. Чотирьох військовослужбовців з травмами різної тяжкості було доправлено до лікарні.

До темиТрагедію на Лисецькому полігоні розслідуватиме військова прокуратура

Нацгвардійці, які постраждали при обваленні балкона йдуть на поправку