"Танці з вчителями": У Франківську провели конкурсне шоу

news-image: "Танці з вчителями": У Франківську провели конкурсне шоу
Вчора, 23 травня, в Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого пройшло непересічне дійство - конкурсне шоу «Танці з вчителями». За задумом організаторів, конкурс повинен ще більше зблизити учнів зі своїми педагогами та, можливо, розкрити приховані таланти.

Загалом участь у конкурсі взяло 10 пар. Учні були з різних класів, починаючи від 5 і закінчуючи 10. Подбали організатори і за неупереджене суддівство. Так до їх складу увійшли відома Прикарпатська співачка, диктор та ведуча радіо «Дзвонів» Оксана Сливка, префект духовної семінарії Іван Вінтоняк та прес-секретар Архієпархії Володимир Лукашевський.  Про це повідомляє Івано-Франківська архієпатія УГКЦ.

Після обов’язкового танцю, учасникам конкурсу довелося позмагатися ще й в умінню імпровізувати. В кінцевому результаті перемогу вдалося таки здобути парі Вікторія Буличева – Юліан Лотоцький.

Друге і третє місце між собою відповідно поділили пари Олена Рубашевська – Андрій Балагура та Христина Басовська – Нараз Рудницький. Всі вони отримали цінні призи від партнерів школи.

В свою чергу організатори пообіцяли не зупинятися на досягненому та продовжувати дивувати учнів, вчителів та гостей закладу новими феєричними шоу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2018 09:57