У франківській мерії нагородили переможців «Бюджету участі»

news-image: У франківській мерії нагородили переможців «Бюджету участі»
Висловили ідеї та отримали кошти на їх реалізацію. Цього року «Бюджет участі» зібрав близько півтори сотні проектів різної тематики та масштабу.

Участь у голосуванні за них взяли 25 тисяч іванофранківців. Це найбільше за три роки існування програми, пише ВЕЖА.

Через це програли деякі суспільно важливі проекти, відзначають у мерії. Відтак, наступного року їх розділятимуть на категорії. А поки 2,5 мільйони гривень, які виділили на цільову програму, розділили між переможцями.

«Малий вклад у велику історію» отримав можливість зробити місцевий активіст Вадим Маковійчук. Його одноіменний проект покликаний реставрувати старовинні двері, за прикладом відомої в Івано-Франківську ініціативи Марії Козакевич – «Франківськ, який треба зберегти».

Інклюзивний дитячий майданчик невдовзі з’явиться на подвір’ї Церкви Матері Божої Неустанної Помочі. При парафії діє спільнота «Віра і світло», де займаються діти з особливими потребами. Початок їй, розповідає настоятель Андрій Цікало, два роки тому також дав «Бюджет участі». Нинішній проект – це своєрідне продовження.

Цього року вперше до програми змогли долучитися приміські села. Один із чотирьох таких проектів – із села Хриплин – отримав фінансування. Переможці «Бюджету участі» не проходитимуть через систему «Прозоро», кажуть міські чиновники. Учасники матимуть можливість самостійно обрати собі підрядників. А наступного року міська влада має намір збільшити фінансування програми ще на мільйон гривень.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.07.2018 21:00