У Надвірній чоловік на місцевому ринку купив червонокнижний гриб

news-image: У Надвірній чоловік на місцевому ринку купив червонокнижний гриб
Сьогодні, 13 вересня на місцевому ринку у Надвірній прикарпатець купив рідкісний гриб Катателазма царська, інша назва - Корбан.

Про це Олександр Косюк‎ написав у мережі.

"Сьогодні на ринку купив карпатський козар. Жіночка з Бистриці здивовано каже, що всі гриби розкупили окрім нього і говорили, що це отруйний гриб. Не буду хвалити, бо запах і смак на любителя. Для мене це делікатес і білі гриби на другому плані.. Сушу, тру в порошок і додаю до грибної юшки, підливи, супів тощо. Готується як і інші гриби на ваш вибір. Всім смачного! Може комусь пригодиться",- пише чоловік.

У коментарях Ivanna Girna зазначає, що це дуже рідкісний вид гриба і коштує він дорого.

Довідка: У довідниках Корбан називається - Катателазма царська,  Catathelasma imperiale, Печериця цісарська, Шампіньйон імператорський, Грузлик двоперсневий. Місцеві мешканці різних районів Карпат називають цей гриб – Корбан, Курбан, Кордобан, Гордобан, Гордоман, Тунт, Коренець, Коров’єк, Пістрєк.

Гриб занесений до третього видання Червоної Книги України (2009 р.). У місцевих жителів Карпат за смаковими якостями він на першому місці. Його використовують у приготуванні других страв з м'яса та риби. Має яскраво виражений і дуже специфічний приправний запах та смак. Місцеві мольфари використовують його для лікувальних цілей. На карпатських весіллях з цього гриба готують традиційну українську страву — голубці.

Росте червонокнижник на високогір'ях Карпат, на висоті від 400 до 1000 м. Полюбляє смерекові затінені ліси, але не раз його можна знайти і на узліссях, особливо в дощове літо.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2018 19:10