В Івано-Франківськ зі службового відрядження повернувся зведений загін поліцейських

news-image: В Івано-Франківськ зі службового відрядження повернувся зведений загін поліцейських
28 січня, у повному складі до колег і родин повернулися 35 бійців зведеного загону працівників поліції Прикарпаття, які впродовж двох місяців виконували службові завдання в м. Маріуполь Донецької області.

Прикарпатські правоохоронці брали участь у розкритті злочинів, затримували підозрілих осіб, які перебували в розшуку, чергували на блокпостах, залучалися до проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань окремих територій, тощо.
Зі щасливим поверненням зі службового відрядження прибулих правоохоронців привітав начальник УПД ГУНП в області полковник поліції Микола Іваницький та подякував всім за сумлінну службу.

Як зазначив командир загону Микола Іванишин, підрозділ дружний, хлопці організовані і всі завдання виконували вчасно і професійно. Кожному подякував за службу, а також відзначив всебічну підтримку керівництва ГУНП в т.ч. і належне матеріально-технічне забезпечення. Після короткострокової відпустки вони приступлять до виконання своїх обов'язків на займаних посадах, пише Сектор комунікації ГУ Нацполіції України в Івано-Франківській області.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.01.2018 15:36