В Івано-Франківську презентують фільм «Симеон Лукач»

news-image: В Івано-Франківську презентують фільм «Симеон Лукач»
У суботу, 28 квітня, в Івано-Франківську, з нагоди відзначення 125 років з дня народження єпископа Української Греко-Католицької Церкви блаженного священномученика Симеона Лукача, відбудеться презентація однойменного фільму.
Містяни матимуть нагоду наново відкрити, а, можливо, й познайомитись із близьким нам по духу блаженним Симеоном Лукачем. На прем'єру стрічки завітає Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, а також творці фільму.
 
"Ми мали можливість запросити знімальну групу з Києва. Журналісти деякий час з нами пожили, поспілкувалися з тими людьми, які знали Симеона Лукача. З людьми, які живуть його пам’яттю, для яких він хрестив дітей, сповідав», — розповів отець Ярослав Середюк, парох храму святих апостолів Петра і Павла с. Старуня.
 
Показ фільму розпочнеться о 15:00 год. в приміщенні кінотеатру "Люм'єр".
Перед переглядом журналісти матимуть можливість постілкуватися із Патріархом Святославом. Брифінг з Главою УГКЦ заплановано на 14:45 год.
 
Пригадуємо, що ввечері, 28 квітня, у храмі святих апостолів Петра і Павла с. Старуня відбудуться нічні чування, які очолить Єпарх Чернівецький Владика Йосафат Мощич. Початок о 18:00 год.
 
А вже в неділю до рідного села блаженного Симеона Лукача завітає Патріарх Святослав. В рамках візиту Предстоятель УГКЦ очолить Архієрейську Божественну Літургію, а опісля відкриє музей «Блаженного священномученика Симеона Лукача та підпільної УГКЦ».
 
Програма неділі:
 
10:45 год. – зустріч Патріарха Святослава на парафії Святих апостолів Петра і Павла;
11:00 год. – Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав;
13:00 год.  – освячення і відкриття музею.
Запрошуємо всіх бажаючих на спільну молитву з нашим Патріархом!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.04.2018 18:41