В Косівському музеї відкрили вернісаж студентських робіт

news-image: В Косівському музеї відкрили вернісаж студентських робіт
Один з небагатьох навчальних закладів в Україні, де студенти вивчають автентичні народні ремесла презентував виставку в Косові.

Вижницький коледж прикладного та декоративного мистецтва імені Василя Шкрібляка багато років веде активну виставкову роботу.  Цього разу вижничани представили понад сто художніх творів у виставці під назвою «Глибина народного мистецтва», яка відкрилася у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Всі експонати виставки – роботи студентів коледжу, які захищали диплом у 2017 р. Тут можна побачити різьбу та інкрустацію, гобелени, колажі, батик, вишивку, моделі одягу, ковальство та ювелірні вироби зі срібла.

Знаний вижницький навчальний заклад має багаторічні мистецькі традиції. На основі народних ремесел Буковини та Гуцульщини в коледжі створили своєрідну мистецьку школу - синтез досвіду багатьох поколінь.  Цю школу достойно розвивають сучасні викладачі та студенти. Разом з тим, дипломні та курсові роботи цілком сучасні,  відзначаються чіткою, грамотною композицією, оригінальним трактуванням декоративних мотивів.

Виставка  експонуватиметься  до середини березня цього року. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.02.2018 17:23