Вистави, лекції та концерти: Що цікавого цього тижня у Франківську?

news-image: Вистави, лекції та концерти: Що цікавого цього тижня у Франківську?
Вистави, презентації, лекції або ж кінопокази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 25 червня до 1 липня.

Зокрема в понеділок, 25 червня о 13.00 в Urban Space 100 відбудеться зустріч з Девідом Грейконом (David Gracon)– професором Університету східного Іллінойсу (Eastern Illinois University), стипендіатом програми Фулбрайт, фахівецем у сфері візуальних медіа.

Девід розкаже про рік життя в Україні, досвід викладання в українських вузах, а також поділиться враженнями щодо впровадження медіаграмотності в нашій країні 
Подія буде цікава для журналістів та для студентів. Формат – вільна дискусія. 

А вже о 19.00 франківців чекають в Urban Space 100 на лекцію «Як підготувати ідеальну співбесіду і знайти свого працівника».

Маємо нагоду дізнатися більше про проведення співбесід та підбір учасників команди.

Попрацюємо з ключовими питаннями: 
❏ Як підготуватися до співбесіди?
❏ Чи можливо знайти ідеального кандидата? І чи потрібен він вам? 
❏ Як поводитися на співбесіді?
❏ Які питання слід ставити, щоб краще зрозуміти мотивацію претендента / претендентки на вакансію?

Світлина від Urban Space 100.

У середу, 27 червня о 21.00 год. в Urban Space 100 розпочнеться зустріч «Віан не для дітей: дизайн, роман і джаз».

«Навіть коли нічого не знаєш, все одно можна дещо з’ясувати за допомогою уяви», - говорив Борис Віан. Навіть якщо ви поки нічого не знаєте про цього культового французького письменника і не знайомі з його найексцентричнішими роботами, ми це із задоволенням змінимо на події: «Віан не для дітей: дизайн, роман і джаз» 

Готуємося познайомити Вас з «принцом Сен-Жермену», великим романістом, джазовим музикантом і, по суті, великою дитиною, яка відмовлялася дорослішати у відразливому та суперечливому суспільстві.

Світлина від Urban Space 100.

У четвер, 28 червня, о 18:00 на Вічевому майдані розпочнеться молодіжний концерт, в рамках святкування Дня Конституції.

У неділю, 1 липня Новий театр закриває театральний сезон прем'єрою вистави "WHO'S BAD?" за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц". Обмеження 18+!!!

Новий погляд на геніальну казку усіх часів! Танцювально-пластичні та музичні номери! Музика короля поп-музики Майкла Джексона! Ви просто повинні це бачити!

Вистава про глобальну залежність людства від наркотиків, алкоголю, соціальних мереж, насильства, грошей, слави, думки оточуючих ітд.

Світлина від НОВИЙ ТЕАТР.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.06.2018 07:01