За розповідь про своє навчання студент-іноземець з Франківська отримав "срібло" на конкурсі

news-image: За розповідь про своє навчання студент-іноземець з Франківська отримав "срібло" на конкурсі
19 січня заступник міністра освіти привітав переможців Конкурсу серед іноземних студентів на найкраще фото, відео та слоган про навчання в Україні.

Конкурс спільно організували і провели Міністерство освіти і науки України та Український державний центр міжнародної освіти.

Перше місце посіла студентка Київського національного університету технологій та дизайну Зехра Мелікзаде за її відеороботу. Друге місце поділили двоє студентів, які представили два заклади вищої освіти –Екеміні Окомну з Сумського державного університету за його фото та слоган та студент Київського національного університету технологій та дизайну Ено Джежідіах за його відео. Третє місце дісталося студенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Франке Франсіско за його відеоролик.

"Зазначу, що всі роботи, які подавались на Конкурс — чудові! Вручили переможцям подарунки, та спільно проговорили багато питань, які стосуються освіти для іноземців в Україні. Студенти виявились настільки цікавими, що з радістю запросив їх спільно пообідати", - написав заступник міністра освіти Роман Греба.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.01.2018 14:55