Забужко: Росія розпадеться і Третя світова війна закінчиться

news-image: Забужко: Росія розпадеться і Третя світова війна закінчиться
Коли Росія розпадеться, це й буде кінцем третьої світової війни.

Про це сказала українська письменниця Оксана Забужкона презентації своєї нової книжки "Після третього дзвінка вхід до зали забороняється", пише "РБК-Україна".

Пропонуємо найцікавіші цитати.

Про АТО

"Зараз ви ставите питання: "Чи буде велика війна?". Але що значить велика війна? Чомусь нам здається, що зараз війна невелика, бо у на дорогах гине людей більше ніж в АТО, а хлопці на Донбасі стоять реально живим кордоном. Це зараз їхня головна функція. Тому що за 25 років, холєра ясна, люди, які керували країною, не облаштували кордону з Росією. Тому зараз його треба тримати живими людьми. І через це все нам здається, що війна, яка йде, невелика. Але великою війна не буде у сучасному світі. Я раніше це вже казала, і зараз зацитую себе ще раз: у ХХІ сторіччі не треба бомбити міста. У ХХІ сторіччі вистачить розбомбити мізки, і тоді люди самі винесуть завойовникам ключі від міста. Як сталося в Криму і певним чином на Донбасі".

Про Третю світову війну, яка вже йде

"Не забуваймо, що у Сталіна не було інтернету, у Гітлера не було телевізора. Методи змінилися. Росія готувалася до зовсім іншої війни, яку зараз і веде. Не треба забувати, що Росія - це імперія, у якій - найдосвідченіші у світі спецслужби. Впродовж чотирьох поколінь від 1918 року ніхто не робив ніякої ревізії злочинів проти людства, ними скоєних. Це імперія НКВС, імперія ЧК. У Росії працюють у режимі спецоперацій – теракти, диверсії, терористичні війни, коли досить закинути в соціум групу чисельністю у 300 чоловік. Коли достатньо роззосередити у юрбі групу підготованого десанту, який переодягається у місцеву форму. Тому Третя світова війна - це війна терористична, яка удає із себе низку локальних конфліктів. Але ця війна вже йде", - сказала вона.

Про розпад Росії

"...Американські спецслужби відкривають зараз проросійську присутність, вплив Росії у своєму інтернеті: у Twitter, у Facebook. Як росіяни впливали не лише на кампанію Трампа, а й проникали значно глибше. Це і є Третя світова. Це війна за переділ енергетичних ринків. Це війна за кінець Газпрому і кінець газпромівської імперії. Коли Росія розпадеться, це й буде кінцем Третьої світової війни".

Про Польщу

"Усі ці розмови про те, чи нам загрожує війна ще й на західному фронті – думаю, цього найперше дуже хотіли б у Кремлі. Але поляки зовсім не збираються із нами воювати. Швидше навпаки – ось ця дурна поведінка ПІСу, який встиг посваритись не лише з українцями, а й литовцями і німцями - явно не думка всієї Польщі. І зовсім не слід думати, що ці всі заяви так прямо подобаються польському виборцю, що він прямо зараз готовий вхопити шаблю із патріотичними піснями 1918 року йти і рубати українців. Це не так".

Про українських і польських політиків

"Насправді ж нинішній польський політикум гірший від українського. Це без перебільшення можна сказати".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.11.2017 13:42