Цьогоріч інвестори залучили в економіку Франківська понад півмільярда доларів

news-image: Цьогоріч інвестори залучили в економіку Франківська понад півмільярда доларів
Обсяг залучених з початку інвестування в економіку міста прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 жовтня 2017р. становив 506,4 млн.дол. США, що на 11% більше порівняно з обсягом інвестицій на початок року.

Інвесторами  виступили 44  країни  світу.  Пріоритетне місце в інвестуванні підприємств міста належить 21 країні Європейського Союзу, якими забезпечено 94,5% обсягу вкладень. Основними з них виступають нерезиденти Кіпру, інформує  головне управління статистики.

Для іноземних інвесторів надалі привабливими залишаються підприємства промисловості, в які спрямовано 362,5 млн.дол. США, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 103,4 млн.дол., будівельної діяльності – 22,6 млн,дол., організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, – 6,6 млн.дол. США.

У загальнообласному обсязі іноземного акціонерного капіталу частка підприємств обласного центру склала 54,9%, що відповідає першому місцю серед міст обласного значення та районів області.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2017 06:21