Мешканців Прикарпаття кличуть вийти за майбутнє без олігархів

news-image: Мешканців Прикарпаття кличуть вийти за майбутнє без олігархів
"За українське майбутнє без оліхархів". Під таким гаслом націоналістичні сили у неділю, 22 квітня вийдуть на марш в Івано-Франківську.

Раніше такий марш вже провели у столиці, інформує кореспондент Бліц-Інфо. Так само як і в Києві, представники ВО "Свободи", "Національного корпусу" та "Правого сектору" вийдуть з основною вимогою до  влади - прийняти пакет антиолігархічних законів, які зможуть вивести країну з кризового стану. 

Як пояснює під час брифінгу очільник обласного осередку ВО "Свобода" Михайло Королик, один з таких законів - це повернення коштів з офшорів.

"Адже за роки незалежності з нашої держави було цинічно виведено мільярди доларів закордон, аби ухилитись від сплати податків. В той час, як вчителі, медики, загалом, прості українці важко працюють і сплачують податки, наші олігархи беруть і виводять гроші з країни. А все тому, що вони люди тимчасові і не мають на меті розвиток країни, а лише власне збагачення. Тому й користуються недосконалістю законодавства та наближеністю до ресурсів. Ми хочемо це змінити та пропонуємо прийняти ряд антиолігархічних законів. Аби наша молодь не виїжджала закордон, а навпаки - поверталась. Ми думаємо, що це буде добрим стимулом. Бо сьогодні в Україні відбувається масова міграція, щоденно люди подають документи і покидають країну у пошуках кращої долі. Це потрібно зупинити, змінити правила, аби кожен українець почувався захищеним і був впевненим у майбутньому. Чотири року тому ми виходили на Майдан не для того, аби змінити одну людину. А для того, аби зупинити диктатуру та змінити систему",  - підкреслює Королик. 

Очільник прикарпатського "Національного корпусу" Сергій Сивачук наголошує, що сьогодні  в Україні вже визріла крайня потреба сказати рішуче "НІ!" олігархату. 

"Треба нарешті конкретно персоніфікувати його і сказати, що це перші особи держави. Люди, на яких ми покладали дуже великі надії чотири роки тому. Які обіцяли нам завершити війну та навести лад в країні. Проте нічого окрім визискування українського народу та власного збагачення ми не бачимо. Ми відчуваємо ту напругу, яка зараз є в суспільстві та розуміємо, що так далі тривати не може. Саме тому українські націоналісти об'єднавшись, одним із першочергових своїх завдань бачать боротьбу з олігархатом, як з коренем зла, яке є в Україні. Не подолавши олігархат, не поклавши край його злочинним проявам, вся інша подальша боротьба просто не матиме сенсу", - впевнений Сивачук.

Відтак, націоналісти закликають прикарпатців підтримати цю протестну акці. та вийти на марш "За українське майбутнє без оліхархів". Збір на площі перед пам'ятником Франка на вулиці Незалежності о 12:00, 22 квітня.

"Нам інколи кажуть нащо ми проводимо такі акції протесту. Але якщо сидіти вдома і нарікати лише на кухні, то хіба щось зміниться?! Олігархи будуть думати, що нас влаштовує такий стан речей в країні. Тому потрібно виходити та вимагати змін. Впевнений, ця акція не перша і не остання", - зазначив свободівець Михайло Королик.

Читайте Бліц-Інфо в Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.04.2018 11:35