На Богородчанщині батьки через пристрасть до алкоголю нехтують потребами дітлахів

news-image: На Богородчанщині батьки через пристрасть до алкоголю нехтують потребами дітлахів
Випадки ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, на жаль, не поодинокі.

Лише від початку цього року працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини задокументували 558 таких фактів, інформує управління превентивної діяльності  Головного управління поліції Івано-Франківщини.

Щоб не допустити можливих прикрих наслідків від недогляду за дітьми поліцейські особливу увагу передусім надають сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також родинам, де вже були зафіксовані випадки неналежного піклування про діток їх батьками. 

Приміром, під час перевірки однієї з таких сімей в селі Луквиця, Богородчанського району, працівник ювенальної превенції разом з дільничним офіцером поліції застали матір трьох малюків абсолютно нездатною доглядати за ними через кількаденну пиятику.

26-річну жінку протягом останнього року вже притягували до адмінвідповідальності за те, що через пристрасть до алкоголю нехтувала потребами своїх дітей віком від півтора до 5 років. Тож цього разу на неї складено адмінпротокол за ч.2 ст.184 КУпАП. Якщо молода жінка й тепер не отямиться та не дбатиме про малюків, то може постати питання про те, чи взагалі дітям безпечно надалі залишатися в цій сім’ї.

Схожу ситуацію поліцейські цими днями виявили й в селі Раковець, де батьки п’ятьох неповнолітніх дітей занедбали синів та дочок. За ними також тепер пильніше наглядатимуть працівники поліції та соцслужб, спонукаючи забезпечити дітям необхідні побутові умови та займатися їх вихованням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.07.2018 12:47