Презентація танцювального проморолика Івано-Франківська

news-image: Презентація танцювального проморолика Івано-Франківська
У четвер, 23 листопада, об 11.00 у ресторані Urban Space 100 відбудеться презентація відео, знятого в рамках проекту «Танцювальний проморолик Івано-Франківська».

Це один із 11 проектів, які в жовтні цьогоріч отримали фінансову підтримку в рамках ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100 (проект платформи «Тепле Місто»)

Проект «Танцювальний проморолик Івано-Франківська» передбачав підготовку відео на різних локаціях міста за участю найкращих хореографів і танцівників. У ньому зображені  стосунки танцюристів та міста: кожен виконує з ним свій танець.

Про проект, процес зйомок і результат під час презентації відео розкажуть Наталія Возняк, авторка проекту,  і танцівники-учасники відео.

Наталія Возняк розповідає, як виник задум промовідео:

— Ідея з’явилася наприкінці літа в момент, коли ми з моєю 4-річною донечкою танцювали під пісні гурту ONUKA. Ми живемо на 8 поверсі з видом на міське озеро, гори. Був захід сонця, звучала пісня гурту ONUKA «Місто» — саме в цей момент і виникла думка зняти відео, в якому на фоні безлюдного ранкового міста франківські хореографи, танцюючи, «розповідають» кожен свою історію. Я чітко побачила цю картину — і коли пісня закінчилася, вже точно знала, як все має виглядати.

Проморолик акцентує увагу на сучасних танцювальних стилях: він націлений на популяризацію в інтренет-просторі саме сучасного танцю. Такі стилі, як контемп, хауз, хіп-хоп, сальса, брейк-данс, джаз-фанк, а також балет, за словами авторки проекту, «найкраще можуть передати внутрішній стан танцюриста у соло». Цінність проекту і в тому, що він об’єднав навколо себе хореографів і танцюристів Івано-Франківська. Це зокрема: Андрій Часовських, Ірина Карпенко, Віра Часовських, Євген Безусов, Антоніна Терсенова, Юнона Бернацька, Марта Каляндрик, Катерина Козленко, Віталій Магмет, Наталія  Возняк.

Крім розвитку сучасної танцювальної культури та місцевої танцювальної спільноти, відео сприятиме промоції Івано-Франківська. Як сподіваються в команді проекту, з допомогою танцювального мистецтва ролик допоможе мешканця Франківська по-новому поглянути на рідне місто, а також приверне до нього увагу туристів.

Як імпровізували танцівники? Які танці виконали на оглядовому майданчику міської Ратуші, на стадіоні  «Рух», на дахах франківських будинків? Яким є ритм ранкового Франківська?.. Все це ви зможете побачити у проморолику, а деталі — дізнатися від команди проекту.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.11.2017 11:00