У Вовчинецьких горах пройшли пригодницькі перегони «IF - race»

news-image: У Вовчинецьких горах пройшли пригодницькі перегони «IF - race»
У суботу, 14 липня, в селі Вовчинці Івано-Франківської міської ради відбулися некомерційні командні змагання з туризму – пригодницькі перегони «IF - race 2018»
Спортивне дійство організували Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО за сприяння ОДА та виконкому, пише прес-служба ОДА.

Змагання проходили у двох заліках: «Трек» - пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму  та «Вело» – велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму. Додатково змагалися  також у стрільбі з пневматичної гвинтівки, пошуку прихованих контрольних пунктів в печерах, русі заданою лінією та пошуку прихованих контрольних пунктів.

Упродовж десяти годин учасники змагань повинні були не тільки пройти певну дистанцію пішки або на велосипедах, а й виконати відповідні завдання на окремих контрольних пунктах. Супроводжували змагання досвідчені інструктори, а про безпеку дбали представники муніципальної варти, рятувальники, медики.

За словами організаторів, цьогоріч спробувати свої сили в мультигонках, перейняти досвід, знайти нових друзів та просто захопливо провести час вирішили близько 100 чоловік, серед яких були як переможці подібних змагань, так і ті, хто вперше вирішив спробувати власні сили.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2018 19:19