В Івано-Франківську облаштували ще один громадський простір

news-image: В Івано-Франківську облаштували ще один громадський простір
Урочисте відкриття нового облаштованого скверу на Галицькій, 67 відбулось цієї неділі, 12 листопада

Розпочали облаштування сучасного громадського простору в невеличкому сквері на вулиці Галицькій, 67 за сучасним проектом у липні. Проект відповідає сучасним тенденціям: тут прислухались і до прогресивних дизайнерів, і до урбаністів. Сквер поєднав декілька типів покриття, має зручні вуличні меблі та сучасне освітлення. Також планується встановити відеонагляд, аби вберегти простір від вандалів.

А напередодні тут за участі міського голови Руслана Марцінківа та депутата обласної ради Михайла Королика урочисто перерізали символічну червону стрічку. 

"Завжди приємно відкривати щось новe. Особливо, якщо на занедбаному клаптику землі, який потенційно могли забудувати, з’являється сучасний громадський простір. Тепер мешканці мікрорайону зможуть проводити тут свій час, гуляти з дітьми, грати в шахи", - зауважив Руслан Марцінків під час імпровізованого свята. 

Малеча танцювала вальс, старші діти грали в шахи, а дорослі грілися теплим чаєм та дитячими посмішками. Й попри холод надворі, тут було справді затишно.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2017 10:01