Юних іванофранківців безкоштовно навчають англійської мови

news-image: Юних іванофранківців безкоштовно навчають англійської мови
В Івано-Франківську завершився черговий етап безкоштовних курсів з англійської мови для дітей, організованих за підтримки депутатів міської ради від «Солідарності».

В його рамках нові знання з англійської мови отримали понад 300 найменших мешканців обласного центру, пише прес-служба міського осередку партії.

Привітали дітей із завершенням навчання, вручили їм сертифікати про завершення третього етапу курсів та солодкі подарунки депутат Івано-Франківської міської ради від «Солідарності» Володимир Кушнір та голова міської організації партії Віталій Запухляк.

«Головна ідея наших курсів полягає в тому, що вивчення іноземних мов є не тільки корисним, але й цікавим. – зазначив Володимир Кушнір. – Навчання відбувається в ігровій формі, дітки спілкуються, граються  і одночасно отримують нові знання».

За словами депутата, наразі Івано-Франківська «Солідарність» працює над вдосконаленням та розвитком курсів, адже кількість бажаючих брати в них участь постійно зростає.

«За два роки кількість дітей які у нас навчаються зросла більш ніж втричі і до громадської приймальні регулярно звертаються батьки, які хочуть щоб їх дітки вивчали англійську. Тому, разом з колегами по нашій фракції в міській раді будемо розширювати курси, збільшувати кількість груп та покращувати навчальний процес», – наголосив Володимир Кушнір.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2017 14:39