З метою зниження аварійності прикарпатська поліція посилила запобіжні заходи

news-image: З метою зниження аварійності прикарпатська поліція посилила запобіжні заходи
З початку року на дорогах області у дорожніх автопригодах 78 громадян загинуло, а 526 – травмовано. Проаналізовано, що найбільше аварій стається за вихідні дні.

У зв’язку з цим силами працівників груп швидкого реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в області впродовж 8-10 та 15-16 вересня організовано та проведено відпрацювання доріг державного та місцевого значення з урахуванням місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок. Про це пише прес-служба Нацполіції в області.

Під час виявлення та документування порушень проводилася роз’яснювальна робота з учасниками дорожнього руху щодо життєво важливої необхідності дотримання водіями та пішоходами Правил безпечної поведінки. Увагу пішоходів зосередили на важливості використання світлоповертаючих елементів у темну пору доби, щоб бути поміченими на дорозі та не стати жертвою ДТП.

За вказаних 5 днів задокументовано 424 різних правопорушень Правил дорожнього руху, зокрема 40 водіїв керували у стані з ознаками сп’яніння, 90 – порушили правила проїзду пішохідних переходів, 25 – не мали при собі посвідчення водія, 14 – керували технічно несправним транспортом, 2 – сіли за кермо, будучи позбавлені такого права і чимало інших порушень.

Поліція і надалі проводитиме посилені превентивні заходи, спрямовані на зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.09.2018 23:23