Завтра в Івано-Франківську стартує чемпіонат України зі спортивної ходьби

news-image: Завтра в Івано-Франківську стартує чемпіонат України зі спортивної ходьби
Сьогодні, 19 жовтня в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з представниками спортивних делегацій Молдови, Республіки Білорусь, Сербії.

Цьогоріч трійка суддів міжнародної категорії представлена Грецією, Чехією та Німеччиною, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту.

Вже завтра у місті стартує чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮСШОР та ХХІІ Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ".

Традиційно змагання відбудуться на сертифікованій трасі ІААФ на вулиці Незалежності. Чоловіки, жінки та діти змагатимуться на дистанції від 2-ох до 50-ти кілометрів. Загалом понад 200 скороходів розіграють 20 комплектів нагород. Вікова категорія від дітей 11-ти років до ветеранів. Серед учасників будуть титуловані скороходи, учасники Олімпійських ігор, Чемпіонатів світу та Європи.

Головний тренер національної збірної України з легкої атлетики з видів витривалості Сергій Романчук відзначив високий рівень організації змагань та запросив гостей і мешканців міста підтримати наших скороходів.

"У нас є численне представництво титулованих спортсменів з усього світу. Ми очікуємо запеклу боротьбу на всіх дистанціях. Нашу область представлятиме 20 молодих атлетів", - зазначив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.10.2018 15:45