У Франківську учасниці бойових дій вручили бебі-бокс

news-image: У Франківську учасниці бойових дій вручили бебі-бокс
В КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» 12 вересня вручили бейбі-бокс особливій матері – жінці, яка захищала нашу Батьківщину у зоні проведення антитерористичної операції.

"Шевчук Анастасія - тендітна красива жінка. Навіть не віриться, що вона – учасниця бойових дій і неодноразово перебувала у зоні АТО",- пишуть на сторінці міського клінічного перинатального центру

8 вересня у неї народилась дівчинка, яку батьки вже назвали Єлизаветою. Маленька крихітка народилась 52 см завдовжки та вагою 3320 г . 

Захисниці Вітчизни вручали бейбі-бокс представники міської влади Олександр Левицький та директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

«Гордимося, тішимося і дякуємо, що в Івано-Франківську народжуються нові дітки – нові українці. Жінка, котру ми сьогодні вітали – це не звичайний, простий пацієнт, а людина, яка своїм особистим прикладом показала, що таке боротьба за мир, брала участь у визвольній українській війні проти російської агресії . Цей мир – він потрібен не лише її дитині - тій дівчинці, яка, дякувати Богу, здорова народилась. Цей мир потрібен всім дітям, всім дорослим. І запорукою миру є самовіддана жертовна боротьба",- зазначив Олександр Левицький.

"Ми дякуємо за цю жертву, за те, що молода красива жінка оборонила кожного з нас, оборонила моїх дітей, оборонила ваших дітей і цим самим дала шанс своїй дитині. 
Ми сподіваємось, що Франківськ – місто для життя і тут будуть жити щасливі заможні у безпеці, спокої і мирі люди
»,- додав посадовець.

Сама породілля розповіла, що дуже рада отримати бейбі-бокс:

«Це велика допомога молодим сім’ям. Бо дитина потребує не тільки уваги і любові, а й матеріальних вкладень»,- зазначила новоспечена матуся.

Світлина від КНП


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2018 22:42