Прикарпатська команда здобула першість на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків

2-8 грудня в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання проводився чемпіонат України з боксу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з різних регіонів держави.

Івано-Франківську область представляли 13 спортсменів (52 кг - Ярослав Яворський, 56 кг - Степан Стефанишин, 60 кг - Павло Пеньора, 60 кг - Олександр Іваньков, 64 кг -Руслан Струк, 69 кг - Любомир Озгович,69 кг - Роман Романенко, 75 кг - Дмитро Білінчук, 75 кг - Арсен Різун, 81 кг - Андрій Зеленяк, 81 - кг Назар Поварчук, 81 кг -Владлен Харламов,  +91 кг -  Іван Козловський).

Призерами стали три спортсмени:

2 місце - Степан Стефанишин у ваговій категорії  до 56 кг (тренери -Сергій Данилів, Сервін Сулейманов);

2 місце - Різун Арсен у ваговій категорії  до 75 кг (тренери Іван -Динилишин, Михайло Ніньовський);

3 місце - Зеленяк Андрій у ваговій категорії до 81 кг (тренер -Олександр Соколовський).

У загальнокомандному заліку в підсумку змагань Івано-Франківська область виборола І місце, набравши  580 очок, ІІ місце посіла команда Харківської області із сумою 560 очок, Київська область із сумою 530 очок посіла третю сходинку.